teisipäev, 15. märts 2016

MINU LEMMIK RAAMAT

SELLEL KUUL VÕIVAD LAPSED KODUST KAASA VÕTTA ENDA LEMMIK RAAMATU, ET SEDA SIIS LASTEAIAS TUTVUSTADA. TÄNA OLI RAAMAT KAASAS ARTURIL JA KA ROBERT HAARAS KODUST OMA LEMMIKUD KAASA.
 ALGAB HOMMIKURING: "TERE, TERE HOMMIKUST! TULEN TULEN TAMMISKUST JA TOON TEILE SOOJA SEPIKUT!"
LISANNE JA EVERT

LAURI, ROBERT, ARTUR JA RAGNAR
ROBERT TEADIS, ET TÄNA ON TEISIPÄEV- SAI JUSSIKESLE TERE TEHA
ARTUR HAKKAB KOHE OMA LEMMIKRAAMATUT TUTVUSTAMA

...JA SIIN SEE ONGI, MINU RAAMAT, TÄIS TÄHTSAID TARKUSI:)
 KUI ARTUR OMA RAAMATU OLI ÄRA TUTVUSTANUD, HAKKASIME NUMBRITEGA TEGELEMA- TÄNA 1, 2, 3, HILJEM KUNI 5-ni. NUMBRITE ÕPPIMISEKS ON MEIL NUMBRILINA JA ÜKS TÄRING, MÄNGU HAARASIME KA KLOTSID.
NUMBRILINA
TÄRING, MIDA VEERETADA...
VEERETA...
VEERETA JA OTSI VASTAV NUMBER LINALT

MILLIST NUMBRIT VEERETATI KÕIGE ROHKEM?
NUMBRID VAADATUD JA MEELDEJÄETUD, ASUS OMA LEMMIKUID TUTVUSTAMA ROBERT- TA KOHE EI SUUTNUD VALIDA ÜHTE, SEST EGA SIIS ÜKS TEISEST KEHVEM EI OLE:).
ESIMENE RAAMAT, MILLE TA VALIS OLI JUKU JÕULUKATALOOG, MIDA ON SIIANI HEA SIRVIDA JA UNISTADA, ET EHK EMME-ISSI MIDAGI SEALT KA OSTAVAD:)

TEISEKS VALIS ROBERT ENDALE KAASAVÕTMISEKS RAAMATU "JÄLLE NEED NAKSITRALLID", SEE ON TÕESTI TEMA LEMMIK, MIDA TA EI JÄTA ISEGI AUTOSÕIDULE KAASAVÕTMATA, UNEJUTTU PEAME SEALT LUGEMA JA VENNAGA VAADATAKSE VEEL KA PILTE JA ARUTLETAKSE, MIDA NÄHAKSE.


NEED SIIN ON AGA PUSLEKOTID, MILLES ON VASTAV NUMBER PEAL. SEE ON AGA PUSLE, MIDA SAAB KOKKU PANNA. SEDA TEGIME SELLEKS, ET NUMBRIS 1, 2, 3 KINNISTUKS.
 SIIN NAD ONGI 1, 2, 3- VÄGA HÄSTI MEELDE EI JÄÄNUD, KUID HARJUTAMINE TEEB MEISTRIKS! HARJUTAGE KA KODUS NUMBREID, SEST TUNDUB, ET SEE ON LASTEL NÕRK KOHT!

HOMMIKURING EDUKALT MÖÖDAS, ASUSIME RAAMATUKOGUMÄNGU MÄNGIMA. KAHJUKS JÄI AEGA VÄHEKS, KUNA HAKKAS VÕIMLEMINE JA SIIS JUBA LÄKSIME ÕUE.


TEGIN LASTE LEMMIKRAAMATUTEST VÄIKESE NURGAKESE, TULGE UUDISTAMA JA TOOGE IKKA KODUST RAAMAT KAASA- TÄNANE NÄITAS, ET LAPSED VÄGA TAHAVAD OMA RAAMATUT NÄIDATA JA SIIS RIIULILE ASETADA.
LUGEGE RAAMATUID ISE JA LUGEGE KA OMA LASTELE ETTE, SEST AITAB NENDE ARENGULE KAASA!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Oravad Juurikate näitust uudistamas.